podłoga modułowa wynajem podłoga przenośna wynajem podłg

Evo Floor

Evo Floor to modułowy system z polipropylenu o bardzo szerokim zastosowaniu. Rozwiązanie to łączy w sobie wytrzymałość, prostotę montażu, estetykę i dobrą cenę. Atutem Evo Flooru jest także niska waga produktu, co znacznie ułatwia transport oraz magazynowanie. Podłoga może być wykonana z nierecyklingowanego lub recyklingowanego surowca w dowolnym kolorze.

Dzięki banalnie prostemu montażowi, godzinę zajmuje jednej osobie położenie powierzchni 100 m2. System tworzą płyty o wymiarach 50 cm x 50 cm oraz praktyczne i estetyczne progi, gdzie wszystko łączy się za pomocą solidnych zatrzasków, bez pomocy narzędzi i we wszytkich czterech kierunkach. Całość tworzy stabilne i bezpieczne podłoże.

My, jako wyłączny dystrybutor Evo Floor w Polsce, oferujemy państwu zakup lub wynajem tego systemu podłogowego. Dzięki estetycznemu wyglądowi świetnie nadaje się na bankiety, wystawy oraz imprezy plenerowe i okolicznościowe. Jego wytrzymałość pozwala także na wybranie Evo Floor jako podłoże magazynów, hal produkcyjnych czy garaży.